facebook instagram twitter linkedin youtube phone pin fax mail arrow-right arrow-left calendar hand service gift cap ship cellphone home bank arrow-double
geleceğe uzanan yol olun

ŞARTLI BAĞIŞ

Şartlı Bağış Nedir?


EDEV'e yapacağınız bağışlar, sadece sizin belirlediğiniz amaç ve şart doğrultusunda sınırlı kalmak koşuluyla kullanılabilir. Bağış formunda yer alan “Bağış Şartı” bölümüne, bağışınızı hangi amaç ve şart doğrultusunda kullanılmasını talep ediyorsanız belirtmeniz yeterli olacaktır.Bağışlarınız Nerede Kullanılır?


Bağışlarınız; Vakfımızın kuruluş amaçlarına uygun olarak ve sizin belirlediğiniz şartlar doğrultusunda, Anadolu Üniversitesinde lisans eğitimlerini sürdürmekte olan öğrencilerimize ayni ve nakdi burslar vermek, Anadolu Üniversitesi’ne maddi ve manevi çok çeşitli hizmetler sunmak için kullanmaktadır.

Bağışlarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. +90 549 126 06 26 edev@edev.org.tr

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Şimdi Bağışcımız Olun Şartlı Bağış
Tutar
,00
Lütfen Tutar Giriniz...
Kredi Kartı İle Ödeme

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Yurt Dışından Bağış Yapmak İçin Vergi Muafiyeti İçin
Bilgileriniz
Boş bırakılamaz.
Boş bırakılamaz.
Geçersiz E-posta adresi
Geçersiz telefon numarası
Bireysel Bağış Kurumsal Bağış
Geçersiz kimlik numarası
Türk Vatandaşı Değilim
Firma Ünvanı boş bırakılamaz
Boş bırakılamaz
Boş bırakılamaz
edev.org.tr tarafından internet sitesinde paylaşılan aydınlatma metni doğrultusunda kişisel verilerimin söz konusu aydınlatma metninde belirtilen amaçlarla sınırlı olarak işlenmesine açık rıza gösteriyorum.
Detaylı Bilgileriniz