facebook instagram twitter linkedin youtube phone pin fax mail arrow-right arrow-left calendar hand service gift cap ship cellphone home bank arrow-double
geleceğe uzanan yol olun

AYLIK DÜZENLİ BAĞIŞ

Aylık Bağış Nedir?


Bağışlarınızı sizin belirlediğiniz tutarda, aylık düzenli olarak yapabilirsiniz. Tutar farketmeksizin belirlediğiniz miktar aylık periyotlarda bağışlarınız gerçekleşir. Başarılı gençlerimizin geleceklerine giden yolda her zaman onların yanında olmak için, bağış formunu doldurarak güvenli bir şekilde bağışınızı gönderebilirsiniz. Dilediğiniz zaman düzenli bağışınızı iptal edebilirsiniz.Bağışlarınız Nerede Kullanılır?


Bağışlarınız; Vakfımızın kuruluş amaçlarına uygun olarak Anadolu Üniversitesinde lisans eğitimlerini sürdürmekte olan öğrencilerimize ayni ve nakdi burslar vermek, Anadolu Üniversitesi’ne maddi ve manevi çok çeşitli hizmetler sunmak için kullanmaktadır.

Bağışlarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. +90 549 126 06 26 edev@edev.org.tr

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Şimdi Bağışcımız Olun Aylık Düzenli Bağış
Tutar
,00
Lütfen Geçerli Tutar Giriniz...
Bugünden başlayarak takip eden ayların 4. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için edev@edev.org.tr'ye e-posta gönderebilirsiniz.
Kredi Kartı İle Ödeme

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Yurt Dışından Bağış Yapmak İçin Vergi Muafiyeti İçin
Bilgileriniz
Boş bırakılamaz.
Boş bırakılamaz.
Geçersiz E-posta adresi
Geçersiz telefon numarası
Bireysel Bağış Kurumsal Bağış
Geçersiz kimlik numarası
Türk Vatandaşı Değilim
Firma Ünvanı boş bırakılamaz
Boş bırakılamaz
Boş bırakılamaz
edev.org.tr tarafından internet sitesinde paylaşılan aydınlatma metni doğrultusunda kişisel verilerimin söz konusu aydınlatma metninde belirtilen amaçlarla sınırlı olarak işlenmesine açık rıza gösteriyorum.
Detaylı Bilgileriniz